Serwis kotłów Viessmann Wrocław - tel: 660 424 687 poniedziałek - piątek w godzinach 8-16.

Serwis Kotłów Wrocław:

Serwis Vitodens Wrocław:

Serwis Vitopend Wrocław:

Poznaj 3 fakty wyróżnijące nasz serwis Viessmann.

Co mówią o nas nasi Klienci:

Opinie o Gazman Technika Grzewcza.

Fakt 1. Naprawiamy kotły, które inne serwisy wymieniają.

Jeżeli inny serwis Viessmann z terenu Wrocławia stwierdzi, że Twojego kotła Viessmann nie da się naprawić - zadzwoń do Nas. Dysponujemy dużą ilością części zamiennych Viessmann więc na pewno szybko znajdziemy rozwiązanie. Często zdarza się, że usterka przerasta serwisanta i kreuje on czarne scenariusze nieopłacalnej naprawy kotła. W chwilę potem proponuje montaż nowego urządzenia gazowego. Brzmi znajomo?

Fakt 2. Oczekiwania Klienta na pierwszym miejscu.

Nie mamy wysokich kosztów utrzymania, bo większość wrocławskich Klientów trafia do nas z "polecenia". Pracujemy na własny rachunek, zawsze starając się spełnić oczekiwania Klientów serwisu kotłów gazowych Viessmann.

Fakt 3. Relacja ceny za usługę do jej jakości.

Poziom usług serwisowych kotłów gazowych Viessmann na rynku wrocławskim jest bardzo zróżnicowany. Część firm serwisowych proponuje konserwacje i naprawy w kwotach bardzo niskich wykonując czynności pobieżnie, często nie potwierdzając wykonanej usługi protokołem serwisowym lub fakturą. Nie biorą w ten sposób odpowiedzialności za konserwację i pozostawiają urządzenia w stanie nie wiele lepszym niż przed konserwacją. Pracownicy tych firm serwisowych nie posiadają odpowiedniego sprzętu serwisowego, a kadra jest często niewystarczająco wykwalifikowana. Inną grupę we Wrocławiu stanowią wysoce wyspecjalizowane firmy serwisowe które za konserwację żądają kilkuset złotych, ale swoją pracę wykonują solidnie. Wysokie ceny usług tłumaczone są dużymi kosztami prowadzenia działalności. Nasza firma stara się wypełnić lukę rynkową pomiędzy opisanymi wyżej firmami. Proponujemy solidnie wykonaną usługę serwisu lub konserwacji urządzeń Viessmann za korzystną dla Klienta kwotę.

Działamy wyłącznie na terenie miasta Wrocław i okolic.