Serwis kotłów Viessmann Wrocław - tel: 660 424 687 poniedziałek - piątek w godzinach 8-16.

Serwis Kotłów Wrocław:

Serwis Vitodens Wrocław:

Serwis Vitopend Wrocław:

Odwiedzając i użytkując stronę internetową serwis-viessmann.wroclaw.pl, przyjmują Państwo poniższy Regulamin bez jakichkolwiek ograniczeń i uwarunkowań. Dlatego też Państwa dostęp do witryny odbywa się z zastrzeżeniem tego Regulaminu i przepisów obowiązującego prawa, a korzystanie z witryny w jakikolwiek sposób oznacza wyrażenie zgody na następujące warunki i zastrzeżenia:

Zawartość

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych u autoryzowanych serwisach kotłów gazowych. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

Mimo dołożenia wszelkich starań, by informacje publikowane na stronie były prawdziwe oraz dokładne, Gazman Technika Grzewcza Piotr Janiczek nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, kompletność lub prawdziwość jakichkolwiek informacji zawartych na stronie www.serwis-viessmann.wroclaw.pl

Gazman Technika Grzewcza Piotr Janiczek zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian na stronie w dowolnym czasie i bez uprzedzenia. Wprowadzane zmiany mogą dotyczyć wszystkich elementów witryny. Gazman Technika Grzewcza Piotr Janiczek zastrzega sobie również prawo do wycofania produktów, usług prezentowanych prezentowanych na stronie.

Ceny produktów, usług zamieszczonych w witrynie

Informacje cenowe niezależnie od tego, czy umieszczone na stronie, czy udzielone za jej pośrednictwem, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego, mają charakter wyłącznie orientacyjny oraz nie są wiążące. Szczegółowe warunki zakupu produktów i usług mogą nastąpić tylko i wyłącznie na podstawie warunków indywidualnej umowy sprzedaży.

Zbieranie informacji

Informacje o charakterze nieosobowym są zbierane automatycznie w celach administracyjnych. Na ich podstawie tworzone są statystyki zbiorcze dotyczące ruchu na witrynie, użytkowników i ich zachowań. Powyższe działania zmierzają przede wszystkim w celu uczynienia witryny bardziej użyteczną i funkcjonalną.

Polityka prywatności

Szczegóły dotyczące polityki prywatności dostępne są pod adresem:
www.serwis-viessmann.wroclaw.pl/polityka-cookies

Prawa autorskie

Cała zawartość niniejszej witryny chroniona jest prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Wszelkie znaki towarowe, logo, znaki usługowe, geograficzne oznaczenia pochodzenia itp. zawarte w niniejszej witrynie stanowią własność Gazman Technika Grzewcza Piotr Janiczek lub osób trzecich. Ich używanie, kopiowanie i/lub rozpowszechnianie bez uprzedniej zgody właściwego podmiotu jest niedozwolone.

Ograniczenie odpowiedzialności

Gazman Technika Grzewcza Piotr Janiczek wyklucza odpowiedzialność za treść, politykę w zakresie ochrony poufności lub funkcjonowanie wszelkich zewnętrznych stron/witryn internetowych, do których odsyłacze (linki) zamieszczone są w niniejszej witrynie internetowej.

Gazman Technika Grzewcza Piotr Janiczek nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikłe z dostępu do i/lub korzystania z niniejszej witryny w tym za jakiekolwiek szkody powstałe wskutek wykorzystania jakichkolwiek informacji umieszczonych w witrynie lub uzyskanych za jej pośrednictwem. Gazman Technika Grzewcza Piotr Janiczek nie ponosi również odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia lub wirusy, jakie mogą zainfekować Państwa sprzęt komputerowy lub inne urządzenia w związku z dostępem do tej witryny, korzystaniem z niej lub pobieraniem ze strony jakichkolwiek materiałów, danych, zdjęć, tekstów, plików itp.

Powyższy Regulamin Serwisu może zostać uaktualniony/zmieniony bez uprzedzenia w każdym czasie.